: 2016  ( 2291 )

rozenberg@hotmail.

  • ...
  • *****
  • : 4228
  • Doberman.info

rozenberg@hotmail.

  • ...
  • *****
  • : 4228
  • Doberman.info

Valdemar

  • ...
  • *****
  • : 5803
Re: 2016
« #2 : 6.08.2016 - 16:01:01 »
  CHAMPIONSHIP EUROPEAN DOBERMANN TROPHY 2016
 30.07.2016 & 31.07.2016
 
 http://www.doberman.at/web_edtws8.haupt.html

 

 https://www.youtube.com/watch?v=iPSXDdaseVI

Valdemar

  • ...
  • *****
  • : 5803
Re: 2016
« #3 : 14.08.2016 - 21:41:41 »
CACIB - 2016 . 23 2016
 Deutscher, Erwin / ()

 

 cc .
 CW, J - GEKTOR DI ALTOBELLO (Quiz Von Schwarze Kraft - Casablanka Di Altobello)

 
 ex1,CW, , CACIB, ChRKF - KOLLIKREYTS GREYDI GREG GABRIAN  ( - )

 ex2, R.CW, R. - NOSTIN REY VOM HAUS Erfullungen Vunschen -(Teraline Heartland & Hamavari vom Haus Erfullungen Vunschen)
 ex - IMIDZ LORD GELHARD, (Lucky Luciano Tikrai Nauja - Imidz Lady Emmanuele)

 
 ex1,CW, - (Emerick De Grande Vinko )
 ex2, R.CW, R. - TERALALINE NEW LOKI STAR (Kenai-Baghera - Teraline Montera)
 ex - LIFE MATE BELLAGIO  (Toscano del Diamantw Nero x Gem Givveeon Zarina)

 
 ex1,CW, , Res.CACIB - LIVONIJA BARON ALTER EGO  (Oscar Z Padoku - Livonija Baronesa Pia Pandora)

 
 ex1, CW, - ENVY ME D*AMOUR ARES  (Pride Of Russia Moxito x Geliana Way Bjork)
 ex2, R.CW, R. - OLARIS OPTIMUS BARON (Sant Kreal Perfect Larsi Litl Litual)
 DESTINO ILIADA DIVINATIS DARIY

 

 
 CW, J, BJ - PERFECTA VOM HAUS Erfullungen Vunschen  ( - )
 R.CW,R.J -   ( - )

 
 ex1,CW, , R.CACIB -   (Livjnija Baron Ringo Star )
 ex2, R.CW, R. - VANILLA LADY( ).
 ex - *   ( - NADEL DEL SAN-DONATO)

 
 ex1,CW, - GARMONIA ZHIZNI SO STANITSY MAGNITNAJA  (Livonija Baron Ringo Star - )
 ex2, R.CW, R. -   ( Svet Muroma Salerno Esatto - Sant Kreal Javiera )
 ex3 - CASA DE GUNARIS DAKOTA
 ex4 - MEINE BOMBA VOM HAUS Erfullungen Vunschen (Stinger vom Haus Erfullungen Vunschen x Yurmala vom Haus Erfullungen Vunschen)
 ex - KING*S TALE ARIEL -( - )
 ex - LIFE MATE BOTTEGA VENETTA  (Toscano del Diamantw Nero x Gem Givveeon Zarina)

 
 ex1,CW, - ( - )

 
 ex1,CW, , CACIB, ChRKF, BOB - BLESK LEO ZACHETNAYA MALYSHKA  ( Appel Di Fortuna Volf - BL Hurgada)-
 ex2,R.CW, R. - GOTIC GINEVERA IZ ZOOSFERY(Oksamit De Grande Vinko - Vivien Iz Zoosfery)
 ex - URAL MODUS CHERNOOKAYA ( Svet Muroma Salerno Esatto - Sant Kreal Javiera )

Valdemar

  • ...
  • *****
  • : 5803
Re: 2016
« #4 : 28.08.2016 - 20:09:09 »
European Dog Show 2016

Judge : Vanlerberghe Joel (Belgium)


DOBERMANN Braun mit rostrotem brand (143)

Result Class     Dog Name                                                         Owner(s)

BOB    Open  Smart Wood Hills Pandora (7974) RU                   Shushueva, Nataliya 
BOS    Open  Pride Of Russia Stalker (7962) FR                        Leblond, Dorothee 
CACIB Open  Pride Of Russia Stalker (7962) FR                        Leblond, Dorothee 
CACIB Open  Smart Wood Hills Pandora (7974) RU                   Shushueva, Nataliya 
CAC    Open  Pride Of Russia Stalker (7962) FR                        Leblond, Dorothee 
CAC    Open  Smart Wood Hills Pandora (7974) RU                   Shushueva, Nataliya 
CAC Res. Working  Mythos Du Bois De Lindthout (7963) BE       Panagiotou, Panagiotis 
CAC Res. Open  Russkaja Mechta Surpriz Solntse (7973) NL      Timmermans-Kadenko, Nadjia 
BOB Class Minor Puppy  Ocean Elzy De Grande Vinko (7955) RU Ananyeva, Aleksandra 

DOBERMANN Schwartz mit rostrotem brand (143)

CACIB Res. Working       Ramonburg'S Nithro (7916) BE                 Didden, Peter 
CACIB Res. Champion    Kalinka-Malinka De Grande Vinko (7950) RU Ananyeva, Elena 
CAC            Working      Ramonburg'S Nithro (7916) BE                   Didden, Peter 
CAC            Champion   Kalinka-Malinka De Grande Vinko (7950) RU Ananyeva, Elena 
CAC   Res.   Open          Noxx Van De Donauhoeve (7913) BE           Alexander, Carine 
CAC   Res.   Working      Noya Van De Donauhoeve (7947) BE           De Ryck, Gerda 
BOB       Class Puppy     Norte Del Luces De Grande Vinko (7905) RU Lukanenkova, Olga 
BOB       Class Working  Ramonburg'S Nithro (7916) BE                    Didden, Peter 
BOB       Class Veteran   Ansochristo'S Caprice (7953) NO                 Wesenberg, Ingrid 


All Results By Class

# Qualification Result Class               Dog Name                                           Owner(s)

2 Very promising        Minor Puppy  Che Guevara Von Kontessina (7954) DE Gendler, Kseniya 
1 Very promising BOB Minor Puppy  Minor Puppy  Ocean Elzy De Grande Vinko (7955) RU Ananyeva, Aleksandra 

1 Very promising  Puppy  Esbelto`s Carabinieri (7956) NO Karlsen, Lisbeth 

1 Very good  Junior  Russkaja Mechta Victorias Valet (7957) NL Abbring, Andre 
3 Very good  Junior  Russkaja Mechta Xan Xiril (7958) NL Baltessen-Smidt, Monique 
2 Very good  Junior  Victor Di Altobello (7959) RS Malbasa, Tijana 

1 Excellent  Intermediate  Narco Van De Donauhoeve (7960) BE Cortebeeck, Geert 
2 Excellent  Intermediate  Pride Of Russia Silvestr (7961) DE Friedrich, Stephanie
 
1 Excellent BOS, CACIB, CAC  Open  Pride Of Russia Stalker (7962) FR Leblond, Dorothee
 
1 Excellent CAC Res  Working  Mythos Du Bois De Lindthout (7963) BE Panagiotou, Panagiotis 

1 Excellent  Veteran  Kontessina Keks (7964) DE Gendler, Kseniya 

1 Very promising  Minor Puppy  Cara Mia Von Kontessina (7965) DE Gendler, Kseniya 

 Absent  Junior  Luvly Jubly Wot A Thriller (7966) FR Gamble, Debbie 
2 Very good  Junior  Odissa Van De Donauhoeve (7967) BE Van Den Broeck, Rita 
1 Very good  Junior  Ona Van Royaert (7968) BE De Bruycker, Pieterjan 
   Good         Junior  Tira Vento Lady Becherovka (7969) PL Katarzyna, Plewka
 
1 Excellent  Intermediate  Esbelto`s Blue Blood (7970) NO Karlsen, Lisbeth 

4 Excellent  Open  Alminoris Bruna Borussia (7971) DE Sandra, Scherer 
3 Excellent  Open  Nikita Van Royaert (7972) BE Van Eersel, Luc 
2 Excellent CAC Res  Open  Russkaja Mechta Surpriz Solntse (7973) NL Timmermans-Kadenko, Nadjia 
1 Excellent BOB, CACIB, CAC  Open  Smart Wood Hills Pandora (7974) RU Shushueva, Nataliya 



All Results By Class

# Qualification Result Class Dog Name Owner(s)

1 Very promising        Minor Puppy    Prins Oscar Porthos Van Royaert (7904) BE Goos - Camps, Jochen - Ancy
 
1 Very promising BOB Puppy  Puppy  Norte Del Luces De Grande Vinko (7905) RU Lukanenkova, Olga
 
1 Very good               Junior             Olek Van Royaert (7906) BE Waterman, Joyce 
2 Very good               Junior             Sant Kreal Uno (7907) BY Alena, Abramovich
 
1 Excellent                 Intermediate   Highway To Hell Jekyl'Devil Inside (7908) FR Bantegnie, Violette 
2 Excellent                 Intermediate   Swejen'S Agassi (7909) SE Andersson, Jenny 

3 Very good               Open              Absolut Enzo'S Amazing Alonso (7910) NL van Rossum, Mariska 
 Absent                      Open              Carybdis Natan (7911) IT Giovanni, Rosso 
2 Very good               Open              Ice T Des Brumes De Kahlan Dit Iden (7912) FR Lacourbe, Violaine 
1 Excellent CAC Res    Open              Noxx Van De Donauhoeve (7913) BE Alexander, Carine 

3 Very good               Working          Alminoris Barbossa (7914) DE Habeth, Cornelia 
2 Very good               Working          Kaiser Diperlanera (7915) RU Abashkina, Nataliya 
1 Excellent                 Working,            Ramonburg'S Nithro (7916) BE Didden, Peter
  CACIB Res, CAC , BOB Working

2 Excellent                Champion         Barbados Vom Westwall (7917) RU Podburtny, Yury 
1 Excellent                Champion         Guntur Von Dockermann (7918) SE Naumann Carpenter, Marie 


Valdemar

  • ...
  • *****
  • : 5803
Re: 2016
« #5 : 28.08.2016 - 20:09:09 »
2 Very promising       Minor Puppy      Mendoza Des Pur Sang D'Aphrodite (7919) FR Foret, Alice 
1 Very promising       Minor Puppy      Pippa Van De Donauhoeve (7920) BE Meers, Anita 

 Absent                    Puppy                Nicole De Grande Vinko (7921) UA Vdovenko, Nataliia 
1 Promising              Puppy                Nordsea Pride Odessa Black Enigma (7922) BE De Brabanter, Christophe 

 Absent                     Junior               Elektra Daker (7923) DE Friedrich, Stephanie 
4 Very good              Junior                Leica Capax Infiniti (7924) DE Friedrich, Stephanie 
2 Very good              Junior                Lyrkah De Chardmethee (7925) FR Leblond, Dorothee 
 Very good                Junior                Quirina Di Altobello (7926) RS Malbasa, Tijana 
 Very good                Junior                Russkaja Mechta Xuscha Xlanse (7927) NL Timmermans-Kadenko, Nadjia 
1 Very good              Junior                Saltiga Iz Zoosfery (7928) RU Ushakova, Irina 
3 Very good              Junior                Upoitel`naya Noch` Iz Zoosfery (7929) RU Oksana, Dukhanova
 
 Very good                Intermediate      Jenny De Chardmethee (7930) FR Deconinck, Benedicte 
1 Excellent                Intermediate      Moonshine De Grande Vinko (7931) RU Golovchenko, Inna 
 Very good                Intermediate      Nenuphar Van De Donauhoeve (7932) BE Siebens, Heidi 
3 Excellent                Intermediate      Nynke Van Frieslands Glorie (7933) NL Vries, Michelle 
 Very good                Intermediate      Swejen´s Allyson (7934) SE Olofsson, Linda 
4 Excellent                Intermediate      Swejen'S Arron (7935) SE Eriksson, Camilla 
2 Excellent                Intermediate      Yanga Vital Screen (7936) BY Alena, Abramovich 

 Very good                Open                 Absolut Enzo'S Ambitious Alicia (7937) NL Henzen, Diane 
 Very good                Open                 Ice- T De Chardmethee (7938) FR Deconinck, Benedicte 
3 Excellent                Open                 Kriegerhof Magnolia (7939) FI Kaaro, Anni 
4 Excellent                Open                 Los Hushers Ceri (7940) NO Karlsen, Lisbeth 
2 Excellent                Open                 Naelle of Ioximaxx (7941) BE Wouters, Cindy 
 Absent                     Open                 Nordsea Pride Mira Modella (7942) BE Theerens, Nicole 
1 Excellent                Open                 Russkaja Mechta Tainaja Ta'Is (7943) NL Timmermans-Kadenko, Nadjia 
   Excellent                Open                 Tsarevna Italia Tikrai Nauja (7944) LT Andrius, Ce_ys 
 Absent                     Open                 Van'T Duinezicht Mona Lisa (7945) BE Theerens, Nicole
 
2 Excellent                Working             Muse Madness Di Altobello (7946) RS Malbasa, Tijana 
1 Excellent CAC Res   Working             Noya Van De Donauhoeve (7947) BE De Ryck, Gerda
 
   Excellent                Champion          De Lejano Oriente Roksolana Redzhina (7948) RU Tatiana, Pronina 
3 Excellent                Champion          J'Adore Gucci V. Nobel Line (7949) NO Wesenberg, Ingrid 
1 Excellent                Champion          Kalinka-Malinka De Grande Vinko (7950) RU Ananyeva, Elena
   CACIB Res, CAC
4 Excellent                Champion          Lambada Di Altobello (7951) RS Malbasa, Tijana 
2 Excellent                Champion          One Love V. Nobel Line (7952) BE De Ryck, Gerda
 
1 Excellent                Veteran             Ansochristo'S Caprice (7953) NO Wesenberg, Ingrid 
   BOB Veteran



rozenberg@hotmail.

  • ...
  • *****
  • : 4228
  • Doberman.info
Re: 2016
« #6 : 29.08.2016 - 22:54:54 »
  The Dobermann

28.08.2016 - European Dog Show - Brussels - Belgium

judge: Joel Vanlerberghe (B)



BLACK MALES


Minor puppy class:

Vp.1 - PRINS OSCAR PORTHOS van Royaert (Pride of Russia Taymir - Jolie v. Royaert)


Puppy class:

Vp.1, BEST PUPPY - NORTE DE LUCES de Grande Vinko (Kriegerhof Urban Legend - Diana Princes Warrior de Grande Vinko)


Youth class:

Vg.1, EUROPEAN JUNIOR WINNER 2016 - OLEK v. Royaert (Orson v. Nemesis - Kena v. Royaert)

Vg.2 - Sant Kreal UNO (Gangster-Dandias de la Villa Valiano - Sant Kreal Diadema)


Intermediate class:

Exc.1 - Highway to Hell JEKYL'DEVIL INSIDE (Dante delle Querce Nere - Give Me Five of Devil Inside)

Exc.2 - Swejen's AGASSI (Smart Wood Hills Repsect Reebok - Alita v. Morosso)


Open class:

Exc.1, res.CAC - NOXX v.d. Donauhoeve (Oksamit de Grande Vinko - Jada delle Due Donne)

Vg.2 - ICE T Des Brumes De Kahlan Dit Iden (Alea By The Sea - Free Style of Devil Inside)

Vg.3 - Absolut Enzo's AMAZING ALONSO (Russkaja Mechta Izedin Ivin - Russkaja Mechta Helina Harisma)

absent - Carybdis NATAN (Orson v. Nemesis - Carybdis Tallullahbelle)


Working class:

Exc.1, CAC, res.CACIB - Ramonburg's NITHRO (Toscano del Diamante Nero - Ramonburg's Hiranya)

Vg.2 - KAISER di Perlanera (Ulisse del Tibur - Ana Juaqina di Perlanera)

Vg.3 - Alminoris BARBOSSA (Pride of Russia Saphron - Imperatrice Elite House)


Champion class:

Exc.1 - GUNTUR v. Dockermann (Ale'Alamos del Citone - Dush Squash v. Dockermann)

Exc.2 - BARBADOS v. Westwall (Ale'Alamos del Citne - Stella v. Klingbach)



BROWN MALES


Minor puppy class:

Vp.1, BEST MINOR PUPPY - OCEAN ELZY de Grande Vinko (Danafo'x Nabuco - Brina Bahilu de Grande Vinko)

Vp.2 - CHE GUEVARA v. Kontessina (Djambo v. Welfengarten - Dobshangrila Mia Kontessina)


Puppy class:

Vp.1 - Esbelto's CARABINIERI (Pride of Russia Taras - Quorro di Altobello)


Youth class:

Vg.1, EUROPEAN JUNIOR WINNER 2016 - Russkaja Mechta VICTORIAS VALET (Smart Wood Hills Dzherster Gold - Russkaja Mechta Mera Madera)

Vg.2 - VICTOR di Altobello (Quiz v. Schwarzen Kraft - Tijana Daria di Altobello)

Vg.3 - Russkaja Mechta XAN XIRIL (Blackjack Bluffer v. Jahrestal - Russkaja Mechta Mina Malina)


Intermediate class:

Exc.1 - NARCO v.d. Donauhoeve (Oscar z Padoku - Aurora v. Ambassador)

Exc.2 - Pride of Russia SILVESTR (Pride of Russia Urano - Pride of Russia Barbarossa)


Open class:

Exc.1, CAC, CACIB, EUROPEAN WINNER 2016, BOS - Pride of Russia STALKER (Pride of Russia Urano - Pride of Russia Barbarossa)


Working class:

Exc.1, res.CAC - MYTHOS du Bois De Lindthout (Antares v. Residenzschloss - Gaia du Bois de Lindthout)


Veteran class:

Exc.1, EUROPEAN VETERAN WINNER 2016 - Kontessina KEKS (Tahi-Reme Gerett - Evropa Dob Shangri La)



BLACK FEMALES


Minor puppy class:

Vp.1 - PIPPA v.d. Donauhoeve (Oscar z Padoku - Kjenta v.d. Donauhoeve)

Vp.2 - MENDOZA des Pur Sang D'Aphrodite (Rock Rules Black Novak - Nejma Nefa Black Novak)


Puppy class:

P.1 - Nordsea Pride ODESSA BLACK ENIGMA (Oscar z Padoku - Nordsea Pride Kontessa)

absent - NICOLE de Grande Vinko (Kriegerhof Urban Legend - Diana Princess Warrior de Grande Vinko)


Youth class:

Vg.1, EUROPEAN JUNIOR WINNER 2016, BEST JUNIOR - SALTIGA iz Zoosfery (Gangster-Dandias de la Villa Valiano - Hollywood Story iz Zoosfery)

Vg.2 - LYRKAH de Chardmethee (Ideal Capax Infiniti - Essiah di Prisconte)

Vg.3 - UPOITEL'NAYA NOCH iz Zoosfery (Filimamont Direct Hit - Shagane Ty Moya iz Zoosfery)

Vg.4 - LEICA Capax Infiniti (Pride of Russia Altay - Farahnaze del Palazzo di Shanta)

Vg. - QUIRINA di Altobello (Purgaj's Porsche di Altobello - Selena di Altobello)

Vg. - Russkaja Mechta XUSCHA XLANSE (Blackjakc Bluffer v. Jahrestall - Russkaja Mechta Mina Malina)

absent - ELEKTRA Daker (Pride of Russia Altay - Rihana Daker)


Intermediate class:

Exc.1 - MOONSHINE de grande Vinko (Smart Wood Hills Boromir - Diana Princess Warrior de Grande Vinko)

Exc.2 - YANGA Vital Screen (Oscar z Padoku - Absolute Winer Oregon Rival's)

Exc.3 - NYNKE v. Frieslands Glorie (Modus Ost Muzhik - Mirte v. Frieslands Glorie)

Exc.4 - Swejen's ARRON (Smart Wood Hills Respect Reebok - Alita v. Morosso)

Vg. - JENNY de Chardmethee (Gangster-Dandias de la Villa Valiano - Goya de Chardmethee)

Vg. - NENUPHAR v.d. Donauhoeve (Oscar z Padoku - Aurora v. Ambassador)

Vg. - Swejen's ALLYSON (Smart Wood Hills Respect Reebok - Alita v. Morosso)


Open class:

Exc.1 - Russkaja Mechta TAINAJA TA'IS (Oksamit de Grande Vinko - Russkaja Mechta Mina Malina)

Exc.2 - NAELLE of Ioximaxx (Oksamit de Grande Vinko - Ken-Ti's Iota)

Exc.3 - Kriegerhof MAGNOLIA (Smart Wood Hills Kaiser Konstantin - Kriegerhof Viva L'Amore)

Exc.4 - Los Hushers CERI (Famous Fidel di Perlanera - Brown Chief Amaya)

Exc. - TSAREVNA ITALIA Tirkai Nauja (Gangster-Dandias de la Villa Valiano - Italia Tikrai Nauja)

Vg. - Absolut Enzo's AMBITIOUS ALICIA (Russkaja Mechta Izedin Ivin - Russkaja Mechta Helina Harisma)

Vg. - ICE-T de Chardmethee (Oksamit de Grande Vinko - Denderah-V'Ummanaq du Reflet des Songes)

absent - Nordsea Pride MIRA MODELLA (Gangster-Dandias de la Villa Valiano - Nordsea Pride Farrahgiva)

absent - Van't Duinezicht MONA LISA (Gangster-Dandias de la Villa Valiano - Van't Duinezicht Gini)


Working class:

Exc.1, res.CAC - NOYA v.d. Donauhoeve (Oksamit de Grande Vinko - Jada delle Due Donne)

Exc.2 - MUSE MADNESS di Altobello (Rock N Roll di Altobello - Sade di Altobello)


Champion class:

Exc.1, CAC, res.CACIB - KALINKA-MALINKA de Grande Vinko (Oksamit de Grande Vinko - Alastriona de Grande Vinko)

Exc.2 - ONE LOVE v. Nobel Line (Oksamit de Grande Vinko - Beckers Mystique v. Nobel Line)

Exc.3 - J'ADORE GUCCI v. Nobel Line (Purgaj's Porsche di Altobello - Beckers Mystique v. Nobel Line)

Exc.4 - LAMBADA di Altobello (Purgaj's Porsche di Altobello - Sky Spirit di Altobello)

Exc. - De Lejano Oriente ROKSOLANA REDZHINA (Pride of Russia Sidor - De Lejano Oriente Danaya Fon Dego)


Veteran class:

Exc.1, EUROPEAN VETERAN WINNER 2016, BEST VETERAN - Ansochristo's CAPRICE (Stroll's Falck - Ansochristo's Alkarinqua)



BROWN FEMALES


Minor puppy class:

Vp.1 - CARA MIA v. Kontessina (Djambo v. Welfengarten - Dobshangrila Mia Kontessina)


Youth class:

Vg.1, EUROPEAN JUNIOR WINNER 2016 - ONA v. Royaert (Orson v. Nemesis - Kena v. Royaert)

Vg.2 - ODISSA v.d. Donauhoeve (Blackjack Bluffer v. Jahrestal - Aurora v. Ambassador)

G.3 - Tira Vento LADY BECHEROVKA (Pride of Russia Urano - Tira Vento Becherovka)

absent - LUVLY JUBLY Wot a Thrilelr (Pride of Russia Altay - Firenze Wot a Thriller)


Intermediate class:

Exc.1 - Esbelto's BLUE BLOOD (Famous Fidel di Perlanera - Quorro di Altobello)


Open class:

Exc.1, CAC, CACIB, EUROPEAN WINNER 2016, BOB - Smart Wood Hills PANDORA (Stinger v. Haus Erfullungen Vunschen - Smart Wood Hills Hamina)

Exc.2, res.CAC - Russkaja Mechta SURPRIZ SOLNTSE (Blackjack Bluffer v. Jahrestal - Russkaja Mechta Mera Mader)

Exc.3 - NIKITA v. Royaert (Auron Aquila v. Residenzschloss - Kena v. Royaert)

Exc.4 - Alminoris BRUNA BORUSSIA (Pride of Russia Saphron - Imperatrice Elite House)
 


(GalaKuna)

  • ...
  • *****
  • : 1713
  • :
    • www.iz-galakuna.ru
Re: 2016
« #7 : 10.09.2016 - 22:31:31 »
, ,.,





..-1,-
( - )



-

..1-
( - )








..1,-      
(Dura Lex Polonia Janus )







1, ., - DELKONZS JACQUARD JAKE
(Teraline Heartland  Flight to the Future de Grande Vinko)





1, .- FIRMENNAYA FISHKA S BOLSHOY VOLGI
(Destino Iliada Divinatis Dariy Stella s Bolshoy volgi )

2,.-
(Dura Lex Polonia Janus Kleopatra iz GalaKuna)







1-YASON IZ GALAKUNA
(Pride of Russia Moxito Lena Latifa v.Turmhaus)




-

1, - RENSDORFF  LAVR
(Stinger vom Haus Erfullungen Vunschen Filimamont Barbarella for Rensdorff)





1,-  
              ( - )


                 .
1, - DURA LEX POLONIA JANUS 
(Oscar z Padoku Imax z Padoku)





1,, \-
( )



1,, \, \-
( )





-

        J.Ch.RUS, Ch RUS, h.Bl , - 2
- LENA LATIFA V.TURMHAUS
(Armani Dente Del Gigante Pola Daker)



-

1,, \, \,BIS -INESSA ARMAND IZ  ZOOSFERY
( - )



-

1,- RENSDORFF  LIBERTY
(Stinger vom Haus Erfullungen Vunschen Filimamont Barbarella for Rensdorff)



-

1, - SMART WOOD HILLS QUINGI 
(STAY IN STYLE JACKPOT )

3- SMART WOOD HILLS VARVARA
( )

2-  
( - )



-

1, -
( )


-

1,, \-
( )

!